پايين روسیه طراحی ماشین پروژه پوتین

پايين: روسیه طراحی ماشین پروژه پوتین لیموزین استفاده لیموزین رئیس جمهور

اولین امتیاز سپیدرود در روز محرومیت خداداد عزیزی

تیم فوتبال سپیدرود در هفته سوم لیگ برتر فوتبال برابر گسترش فولاد به نتیجه تساوی رسید. اولین امتیاز سپیدرود در روز محرومیت خداداد عزیزی عبارات..

ادامه مطلب

عکس + تیام با قراردادی دو ساله به عجمان پیوست

به گزارش فارس، تیام مهاجم فصل گذشته استقلال که با پیراهن این تیم نمایش چشمگیری داشت با عقد قراردادی 2 ساله به عجمان پیوست. تیام با قراردادی ..

ادامه مطلب

مقصد بعدی تیام مشخص شد

استقلال عقیده دارد تیام بازیکن این کلوب است ولی بندی در قرارداد وجود دارد که ایشان می‌تواند با پرداخت مبلغ مدنظر قرارداد خود را یک جانبه قطع کند.&nbs..

ادامه مطلب

می‌خواهیم سومین قهرمانی متوالی را مراسم خوش حالی بگیریم / برانکو

برانکو در ادامه صحبت های خود گفت:« این سومین سالی بود که در صدر جدول کشور عزیزمان ایران بودیم و البته کار آسانی نداریم لیکن یکی از سخت ترین دستاوردها، حفظ ث..

ادامه مطلب

۵ استقلالی در آستانه محرومیت

به گزارش خبرآنلاین، استقلال و العین روز دوشنبه در شرایطی به مصاف یکدیگر می روند که یازده بازیکن این دو تیم در آستانه محرومیت قرار دارند و با دریافت ک..

ادامه مطلب

داوران دیدار استقلال و العین مشخص شد

اسامی داوران دیدار دیدار العین امارات و استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا مشخص شد. داوران دیدار استقلال و العین مشخص شد عبا..

ادامه مطلب

اول خودمان باید به فوتبالمان کمک کنیم بعد اینفانتینو / دایی

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: به نظرم نخستین فردی که می‌تواند به فوتبالمان یاری کند خودمان هستیم بعد اینفانتینو. دایی: اول خودمان باید به فو..

ادامه مطلب

استقلال خواهان فسخ یک طرفه قرارداد جباری شد

به گزارش ایسنا، کلوب استقلال در نامه ای به کمیته تعیین اوضاع بازیکنان خواهان فسخ قرارداد مجتبی جباری هافبک این تیم به صورت یک طرفه شد. این اتفاق درحالی رخ می ده ..

ادامه مطلب

به افزایش پرسپولیس امیدوارم / باید کریم باقری را دفاع می گذاشتم؟! ، برانکو ایوانکوویچ

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه غیبت مهدی طارمی برابر الهلال به تیمش ضربه زد، به انتقادات کارشناسان تصویر العمل نشان داد و گفت: امید من به اف..

ادامه مطلب