پايين روسیه طراحی ماشین پروژه پوتین

پايين: روسیه طراحی ماشین پروژه پوتین لیموزین استفاده لیموزین رئیس جمهور

پنج کشته و زخمی در انفجار انتحاری در لیبی

یک منبع نظامی در لیبی از کشته و زخمی شدن پنج تن در انفجار یک خودروی بمب‌گذاری شده است که ایست بازرسی نظامی ارتش این کشور در شهر “اجدابیا” را ..

ادامه مطلب

آمریکا در قتل‌عام مردم مقصر است / اردوغان

رئیس جمهوری ترکیه بدون اشاره به استمرار عملیات نظامی آنکارا در خاک سوریه بر خلاف موازین بین المللی، اعلام کرد: سلاح های ارسالی آمریکا جهت کردهای سوریه، علیه نظ..

ادامه مطلب

دادخواست علیه نتانیاهو صادر شود، دیگر نمی‌تواند نخست‌وزیر بماند

وزیر دارایی رژیم صهیونیستی اظهار کرد، اگر دادخواستی به اتهام فساد علیه بنیامین نتانیاهو ارائه شود، دیگر او نخواهد توانست در سمت خود باقی بماند. دادخوا..

ادامه مطلب

جهت متوقف کردن فعالیت تروریست‌ها در سوریه اقدامی قاطع انجام می‌دهیم / کرملین

سخنگوی کاخ کرملین تأکید کرد، روسیه در تصویر العمل به سرنگونی جنگنده «سوخو-۲۵» در سوریه جهت اینکه فعالیت تروریست‌ها را به طور کامل در این کشور متوقف کند قاطعا..

ادامه مطلب

هشدار وزیر خارجه اردن به تیلرسون نسبت به پیامدهای تعیین قدس به عنوان پایتخت اسرائیل

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه مستقل رای الیوم، ایمن صفدی، وزیر خارجه اردن اعلام کرد که در تماس تلفنی با رکس تیلرسون، وزیر خارجه آمریکا بر لزوم حفظ ..

ادامه مطلب

اظهار تأسف لاوروف از تعطیلی کنسولگری روسیه در سانفرانسیسکو

وزیر خارجه روسیه از اقدام دولت آمریکا در تعطیلی و محدود کردن کنسولگری های روسیه در آمریکا اظهار تأسف کرد. اظهار تأسف لاوروف از تعطیلی کنسو..

ادامه مطلب

پوتین خودروی مدیر جمهور آینده روسیه را آزمایش کرد

رئیس جمهور روسیه از پروژه لیموزین تازه این کشور که در چارچوب طرح ”کارتژ” در حال ساخت هست، دیدار کرد. پوتین خودروی مدیر جمهور آینده ر..

ادامه مطلب