پايين روسیه طراحی ماشین پروژه پوتین

پايين: روسیه طراحی ماشین پروژه پوتین لیموزین استفاده لیموزین رئیس جمهور

ترافیک سنگین در سه محور مواصلاتی کشور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور آخرین اوضاع راه‌های کشور را تشریح کرد. ترافیک سنگین در سه محور مواصلاتی کشور عبارات مهم : ترا..

ادامه مطلب

کلمه طلاق از شناسنامه زنان مطلقه از بین بردن می‌شود؟

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی عنوان از بین بردن واژه طلاق از شناسنامه زنان مطلقه در قالب طرحی خبر داد و نشانه از این امر را تامین امنیت روانی..

ادامه مطلب

جدول زیاد کردن ساعت کار تمامی مراکز شماره گذاری پایتخت ، تمهیدات خاص مر

هم اکنون ۱۰ مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک در پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود دارد که ۲ مرکز مختص موتورسیکلت ها، ۲ مرکز فقط جهت خودروهای نوشماره کشور عز..

ادامه مطلب

اخطاریه هواشناسی راجع به شدت بارش در کشور

سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه‌ای ضمن تشریح شدت بارش در کشور از احتمال اختلال در نشست و برخاست هواپیما درفرودگاه‌های استان خوزستان خبر داد. ..

ادامه مطلب

فیلترینگ دائمی خبر رسان تلگرام نه شدنی است و نه در دستور کار واقع شده است است

رضا اکبری نوری با اشاره به فیلترینگ خبر رسان تلگرام می‌گوید: حقوق شهروندی مسئله بسیار مهمی است و حساسیت زیادی هم روی آن وجود دارد. دولت همواره اعلام کرده اس..

ادامه مطلب

تصویر + ماموران قلابی ارتش و ناجا دستگیر شدند

عمو و برادرزاده‌ای که با پوشیدن لباس مأموران ارتش و ناجا اقدام به اخاذی از شهروندان در جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران کرده بودند، دستگیر شدند. ..

ادامه مطلب

هشدار وقوع سونامی در پی زلزله شدیدِ اندونزی

مرکز زمین‌شناسی آمریکا از وقوع زمین‌لرزه شدیدی به بزرگی ۶.۵ ریشتر در جزیره جاوه اندونزی خبر داد و کانون این زلزله پر قدرت که روز گذشته (جمعه) روی داده در ۹۲ کیل ..

ادامه مطلب

توصیه‌های آتش‌نشانی در پی احتمال وزش بادهای شدید در پایتخت کشور عزیزمان ایران

سخنگوی شرکت آتش‌نشانی با اشاره به اینکه این شرکت آمادگی مورد نیاز جهت امدادرسانی در بعد حوادث احتمالی ناشی از وزش بادهای شدید و طوفان را دارد؛ توصیه..

ادامه مطلب

هوای پایتخت در آستانه شرایط ناسالم جهت گروه‌های حساس

مدیر مدیر واحد پایش و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران ضمن اشاره به کم کردن دمای هوای پایتخت گفت: کیفیت هوای پایتخت کشور عزیزما..

ادامه مطلب