پايين روسیه طراحی ماشین پروژه پوتین

پايين: روسیه طراحی ماشین پروژه پوتین لیموزین استفاده لیموزین رئیس جمهور

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه تجمع و اعتراض در ۴ دانشگاه

با شروع ترم تازه دانشگاه ها روز گذشته دانشجویان چهار دانشگاه در نقاط متفاوت کشور دست به تجمع زدند. دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی آزاد مشهد، دانشگاه ارومیه،

تجمع و اعتراض در ۴ دانشگاه

تجمع و اعتراض در ۴ دانشگاه

عبارات مهم : مهمان

با شروع ترم تازه دانشگاه ها روز گذشته دانشجویان چهار دانشگاه در نقاط متفاوت کشور دست به تجمع زدند. دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی آزاد مشهد، دانشگاه ارومیه، دانشگاه تربیت مدرس پایتخت کشور عزیزمان ایران و دانشگاه هنر جهت عدم پیگیری به مطالبات ارزش دست به تجمع زدند و تلاش کردند از این طریق صدای اعتراض خود را به گوش مسئولان برسانند و خواستار این باشند که هرچه سریعتر به اوضاع آنها پیگیری کنند. روز گذشته جمعی از دانشجویان مهمان علوم پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد نسبت به اخذ شهریه مازاد به وسیله مسئولان دانشگاه اعتراض کردند.

تجمع و اعتراض در ۴ دانشگاه

یکی از دانشجویان دختر که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد مهمان شده است به پانا گفت: دو ترم است که به واحد مشهد مهمان شده است ام. ترم گذشته یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بابت شهریه مهمانی و خارج از شهریه ای که باید بپردازم از من گرفته شد و جهت ترم جاری نیز سه میلیون و ۸۰۰ هزار تومان باید بپردازم؛ البته بعضی از دانشجویان هم از واحدهای یزد، زاهدان و شاهرود نیز با همین مسئله روبه رو هستند. در همین رابطه دانشجویان دانشگاه هنر جهت اعتراض به مشکلاتی که سال هاست با آن روبه رو هستند دست به تجمع زدند که دراین خصوص دانشجویان راجع به اوضاع نامناسب عمرانی دانشگاه، اوضاع نامطلوب سلف سرویس و کمبود منابع درسی تجمع کردند.

همچنین دانشجویان این دانشگاه به نداشتن استادان باکیفیت معترض بودند و خواستار استادان مجرب جهت بالارفتن سطح دانش شدند. همچنین روز گذشته دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس پایتخت کشور عزیزمان ایران به علت نامشخص بودن اوضاع شهریه آنها که آینده ارزش را در هاله ای از ابهام قرار داده دست به تجمع زدند. با توجه به شروع ترم جدید، این دانشجویان هم خواستار پیگیری به اوضاع ارزش شدند. دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه ارومیه هم روز گذشته با صف بندی در برابر ساختمان دانشگاه به علت پرسشها و براق نبودن اوضاع شهریه و پرداختی ها دست به تجمع زدند.

با شروع ترم تازه دانشگاه ها روز گذشته دانشجویان چهار دانشگاه در نقاط متفاوت کشور دست به تجمع زدند. دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی آزاد مشهد، دانشگاه ارومیه،

وقایع اتفاقیه

واژه های کلیدی: مهمان | مهمانی | اعتراض | دانشگاه | دانشگاه | روز گذشته | دانشجویان | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs